Panattoni Park Košice Airport

Panattoni Park Košice Airport

Priemyselná hala s rozlohou viac ako 15 800 m2, disponuje výbornou polohou neďaleko letiska v Košiciach, ktorá otvára príležitosť pre klientov, ktorí vyžadujú spojenie prostredníctvom leteckej prepravy. Vďaka letisku, Panattoni Park vytvára možnosť poskytovania služieb nielen pre Slovensko, ale aj pre celý svet.

Veľkou výhodou je priame napojenie na diaľnicu D1, čo výrazne uľahčuje situáciu pre nákladnú dopravu.

Pre jej výbornú dostupnosť z okolitých krajín ako je Maďarsko, Ukrajina, Poľsko, ale aj celé Slovensko, tu vzniká vynikajúca príležitosť aj pre klientov, ktorí by chceli expandovať do okolitých štátov a obsluhovať tak okolité trhy.

Novovybudovaná hala bola skolaudovaná vo februári 2020. Pri výstavbe boli použité najnovšie technológie a technologické postupy. Hala ponúka elektricky ovládateľné nakladacie mostíky pre kamióny s priemyselnými bránami. V komplexe sa nachádza dostatok kancelárskych priestorov, sociálne zariadenia, šatňa, oddychová miestnosť ale aj zasadačky, ktoré sa upravujú podľa želania klienta.

Pre nemotorizovaných zamestnancov je výhodou aj dostupná mestská hromadná doprava.

V súčasnosti je k dispozícií plocha na prenájom okolo 2 000 m2. V prípade záujmu o väčšie priestory je v príprave Hala II. o výmere približne 19 000 m2 na ktorú je vydané stavebné povolenie.

K výstavbě
19 856
Stávající plocha
15 840
Celková plánovaná plocha
34 848
Zobrazit budovy

Umístění

Umístění
Panattoni Park Košice Airport
Priemyselný park Pri letisku , Barca, Slovensko
Košice

Kontaktujte nás