BTS Rockwell Automation

BTS Rockwell Automation

Fabryka w Katowicach o powierzchni ok. 11 300 m kw. jest wysoce zautomatyzowana w oparciu o najnowsze technologie z obszaru Przemysłu 4.0.

Jest to obiekt produkcyjny z przestrzeniami testowymi i pokazowymi dla Rockwell Automation - globalnego dostawcy rozwiązań dla przemysłu w zakresie techniki napędowej, sterowania i oprogramowania. Inwestycja o powierzchni 11 300 m kw. powstała na blisko 3 ha działce w Katowicach. Część produkcyjna wraz z magazynem zajmuje ponad 9 tys. m kw., zaś powierzchnia biurowa ponad 2200 m kw. W fabryce wytwarzane są elementy automatyki przemysłowej, w tym cewki, styczniki oraz nowa generacja wyłączników. Produkcja odbywa się na wysoce zautomatyzowanych maszynach i urządzeniach, a zarządzanie nowymi liniami produkcyjnymi oparte jest o najnowsze technologie z obszaru Przemysłu 4.0, w tym o własne rozwiązania Rockwell Automation z rodziny FactoryTalk®. Umowa najmu opiewa na 15 lat.

Inwestycja dla Rockwell Automation powstała zgodnie z wytycznymi FM Global - amerykańskiego przedsiębiorstwa ubezpieczeniowego, które posiada własne procedury badawcze i normy dla realizacji obiektów, które mają na celu ograniczenie ryzyk związanych z uszkodzeniem ubezpieczanej nieruchomości, szczególności w przypadku pożaru.

Nowa inwestycja w Katowicach zwiększa możliwości produkcyjne obecnego zakładu Rockwell Automation w Polsce, który działa w Katowicach już od dwunastu lat. W mieście firma posiada również swój oddział zajmujący się tworzeniem i testowaniem oprogramowania do własnych produktów.

Celková plocha
11 300
Výrobní plocha
9 000
Plocha kanceláří
2 200

Umístění

Umístění
BTS Rockwell Automation

Katowice

Kontaktujte nás